محل تبلیغات شما

۱۰ حقیقت در مورد جو بایدن / زندگی نامه جوبایدن

این معاون پیشین رئیس‌جمهور در دلاور، ایالت محل اقامت‌اش، گفت که هنوز اعلام پیروزی نمی‌کند، اما معتقد است که با تکمیل شمارش آرا قادر خواهد بود اکثریت آرا را در کالج انتخاباتی کسب کند و ترامپ را شکست دهد. 

بایدن گفت: روشن است در این مسیری که اینک در آن قرار گرفته‌ایم، ۲۷۰ رأی کالج انتخاباتی مورد نیاز برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را به دست خواهیم آورد. من و کامالا هریس، یار انتخاباتی اش، این‌جا نیامده‌ایم تا اعلام پیروزی کنیم. اما من این جا هستم تا گزارش دهم ما معتقدیم که وقتی شمارش آرا پایان یابد، برنده خواهیم بود.» 

جو بایدن عمری را در ت گذرانده است. وی ۳۶ سال سناتور بود و هشت سال در دولت اوباما خدمت کرده است.

اما درباره مردی که می‌تواند رئیس‌جمهور بعدی ایالات متحده باشد چه می‌دانیم؟

ثبت نام همایش هوش مالی استاد ماهان تیموری در خراسان شمالی بجنورد اورژانس کامپیوتر مرکزی 09355239099

کارگاه فراوری کینوا در ایران / مرکز بوجاری و ساپونین گیری دانه کینوا / Kinoa Processing Workshop in Iran / Kinoa Seeding and Soap Making Center

بررسی آیپد پرو 2018 اپل

پیروزی ,انتخاباتی ,بایدن ,آرا ,مورد ,سال ,۱۰ حقیقت ,شمارش آرا ,اعلام پیروزی ,کالج انتخاباتی ,را در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kenny's info perbucomme healdecubig eendypabti Randi's receptions Virginia's game سه تار inrenafrie وب کمک راهنما مسافر ناصر آذری آبچکان جا ظرفی سینی دار رومیزی و دیواری قفسه ایی پلاستیکی حوله ای 2020